Chirurgia stomatologiczna

Gabinet stomatologiczny Implant-Art oferuje pełen wachlarz usług z zakresu chirurgii stomatologicznej. Dla każdego ważny jest piękny uśmiech, a główny wpływ mają na to zdrowe, proste i białe zęby. Poprawa warunków protetycznych i chirurgicznych pod implant lub protezę, a także bezbolesne usuwanie ósemki w Warszawie – tym przede wszystkim zajmuje się nasz oddział chirurgii stomatologicznej. Korzystając z usług naszego chirurga stomatologicznego, możecie mieć Państwo pewność, że precyzyjnie przygotuje on podłoże kostne do zabiegów protetycznych. Państwa piękne i zdrowe zęby świetnie wpłyną nie tylko na Państwa dobre samopoczucie, ale i na lepsze postrzeganie przez innych. Większość osób deklaruje, że zęby są jednym z pierwszych elementów, na które zwracają uwagę poznając kogoś nowego w pracy lub prywatnie. Zadbamy o Państwa zdrowe zęby i piękny uśmiech łącząc wysoką jakość usług stomatologicznych z bogatym doświadczeniem, profesjonalizmem i atrakcyjnymi cenami.

Ekstrakcja ósemki Warszawa

Ekstrakcja zęba to dla nas ostateczne rozwiązanie, które wykonujemy tylko w sytuacji, gdy wszystkie inne metody jego leczenia okazują się nieskuteczne lub niemożliwe do przeprowadzenia. W przypadku konieczności usunięcia zęba informujemy pacjenta o możliwości uzupełnienia brakującego uzębienia – w tym o możliwości wstawienia implantu dentystycznego w naszym gabinecie. Często wyrwanie sławnego zęba mądrości (usunięcie ósemki) wiąże się ze skomplikowanym zabiegiem, ale nasi chirurdzy i w takiej sytuacji są do Państwa dyspozycji. Usunięcie ósemki u dziecka lub dorosłego nie będzie dla Państwa w naszym gabinecie żadnym większym przeżyciem. Posiadamy profesjonalnych i doświadczonych chirurgów stomatologicznych, którzy przy znieczuleniu miejscowym szybko i bezproblemowo usuwają nawet mocno ukryte bądź źle ułożone ósemki.

Chirurgiczne usuwanie ósemek Warszawa

Zabieg ekstrakcji zębów mądrości jest tym, którego pacjenci boją się najbardziej. Często potrzebny jest specjalista chirurg . Dlatego przykładamy wielu starań, by chirurgiczne usuwanie zęba było szybkie i komfortowe.
Personel Implant-Art, jeśli chodzi o chirurgiczne usuwanie zębów, służy nie tylko odpowiednim wsparciem medycznym, ale też psychicznym na każdym etapie przeprowadzanego zabiegu przez chirurga. Poza usuwaniem ósemek, zajmujemy się chirurgiczną ekstrakcją zębów zatrzymanych oraz zniszczonych w stopniu niepozwalającym na dalsze leczenie nie chirurgiczne.

Kliknij, by dowiedzieć się więcej o usuwaniu ósemek

Wszczepianie implantów zębowych Warszawa

Wykonywane w naszym gabinecie zabiegi z zakresu chirurgii implantologicznej polegają na leczeniu ubytków kości przy zastosowaniu materiałów kościozastępczych lub autogennych. Działania, które mają na celu przygotować kość pod wszczepiane implanty, to przede wszystkim: osteodystrakcja, podnoszenie dna zatoki szczękowej, regeneracja kości i autoprzeszczep.

Pozostałe, najczęściej wykonywane zabiegi chirurgiczne to:

  • przygotowanie podłoża kostnego i jamy ustnej do leczenia protetycznego
  • odsłanianie zębów zatrzymanych w łuku
  • leczenie ropni
  • usuwanie torbieli i zmian patologicznych na błonie śluzowej
  • plastyka połączeń ustno-zatokowych
  • usuwanie wierzchołka korzenia
  • hemisekcja
  • plastyka dna zatoki szczękowej
  • poprawianie wędzidełek warg i języka
  • pokrywanie recesji dziąsłowych

W naszym gabinecie stomatologicznym wykonujemy także zabiegi z zakresu chirurgii tkanki miękkiej. Dziąsła odsunięte od szyjki zęba, problemy z przyzębiem, a także nieestetyczny wygląd korony lub zęba ze względu na nieodpowiednią ilość dziąsła – są w stanie poprawić właśnie zabiegi chirurgii tkanki miękkiej.

Wszelkie zabiegi chirurgiczne w gabinecie stomatologicznym Implant-Art wykonywane są przed doświadczonego i wykwalifikowanego chirurga stomatologicznego. Ma on do swojej dyspozycji najnowocześniejszy i zaawansowany technologicznie sprzęt, który ułatwia przeprowadzanie wybranych zabiegów. Działania z zakresu chirurgii stomatologicznej zawsze poprzedzamy kompleksową konsultacją oraz badaniami diagnostycznymi.

Specjalizacje

Gabinetu IMPLANT-Art, Warszawa Mokotów

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie: Polityka prywatności (RODO)