Implantolog, chirurg stomatolog

Piotr Stępień

Witamy Państwa serdecznie w gabinecie stomatologicznym Implant-Art. Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów - dentystów, stomatologów, chirurgów stomatologicznych i implantologów z Warszawy.

W 2002 roku ukończył studia na wydziale Stomatologii Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego z wynikiem bardzo dobrym. W trakcie studiów odbywał praktyki m. in. w Niemczech na Uniwersytecie Goethego w Berlinie.

W latach 2005-2010 pracował w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Szpitalu im. Dzieciątka Jezus na ulicy Lindleya.

W roku 2010 uzyskał tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Stale uczestniczy w krajowych i zagranicznych szkoleniach, by rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie chirurgii i implantologii. Uczestniczył w szkoleniach zorganizowanych m. in. w USA, Izraelu oraz Niemczech. W 2015 ukończył 2 letnie szkolenie -Curriculum Implantologiczne w Instytucie Goethego we Frankfurcie (Międzynarodowy certyfikat umiejętności implantologicznych).

W gabinecie stomatologicznym Implant-Art zajmuje się implantologią, chirurgią stomatologiczną, protetyką i stomatologią estetyczną.

Ortodonta

Aleksandra Stolarczuk - ortodonta

Od 2003 roku Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Leczenie ortodontyczne u dzieci, młodzieży i dorosłych jest jej pasją, zaś dodatkowo zajmuje się stomatologią estetyczną.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Dzięki stałemu uczestnictwu w krajowych i zagranicznych kongresach naukowych, wyróżnia się ogromną wiedzą teoretyczną i praktyczną.

Higienistka stomatologiczna

Agnieszka Drapińska

Absolwentka Wyższej Szkoły Mazowieckiej w Warszawie posiadająca tytuł licencjata na wydziale Zdrowia Publicznego ukończonego w 2008 roku.

W roku 2012 została absolwentką Medycznego Studium Nr 3 w Warszawie na wydziale Higiena Stomatologiczna.

Szkołę ukończyła z wynikiem bardzo dobrym uzyskując dyplom Higienistki Stomatologicznej.

Wykonuje profesjonalne zabiegi higienizacji jamy ustnej, instruktaże ukierunkowane na danego pacjenta oraz asystuje lekarzom przy wszystkich dziedzinach stomatologii.

Wyróżnia się dużą wiedzą i długoletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie .

Charakteryzuje ją indywidualne i profesjonalne podejście do każdego pacjenta, miła osobowość i delikatność.

Stomatolog

Paweł Żurawski

W 2011 roku ukończył studia na wydziale Stomatologii Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego.

W latach 2011-2012 odbywał staż podyplomowy w Stomatologicznym Centrum Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Stale uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach, by rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie endodoncji i stomatologii estetycznej

 W gabinecie stomatologicznym Implant-Art zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją.