Stomatologia estetyczna

Braki w uzębieniu, nieodpowiednio dobrana kolorystyka plomb, przebarwienia, ukruszenia czy postępujący proces niszczenia zębów – wiemy, jak źle te problemy mogą wpływać na estetykę naszego uśmiechu, a co za tym idzie pewność siebie. Dlatego w Implant-Art przykładamy wielu starań, by móc zaproponować swoim pacjentom rozwiązania stomatologiczne, które przywrócą zębom piękny, zdrowy i zadbany wygląd.

Jak możemy poprawić estetykę Twojego uzębienia?

Metodę leczenia dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb – nasi dentyści oraz stomatolodzy mają do zaoferowania szereg odpowiednich rozwiązań stomatologicznych. W celu poprawy estetyki uzębienia, w Implant-Art wykorzystujemy białe plomby lub wypełnienia inlay oraz onlay. W przypadku bardzo zniszczonych zębów proponujemy naszym pacjentom rekonstrukcję tkanek zęba przy pomocy licówek porcelanowych lub kompozytowych, koron protetycznych, a także implantów zębowych.

Białe plomby

Chcąc zapewnić pacjentom wysoką jakość wykonywanych usług, w naszym gabinecie wykorzystujemy wyłącznie białe plomby. Stanowią one doskonałą alternatywę dla wypełnień amalgamatowych, które charakteryzują się mało estetycznym wyglądem oraz szkodliwymi dla zdrowia człowieka właściwościami. W Implant-Art korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, które staramy się dopasować kolorystycznie do odcienia uzębienia pacjenta.

Inlay/ onlay

Onlay i inlay to system wkładów i nakładów koronowych. Jest to metoda kosmetycznego wypełnienia w koronie zęba, którą w stomatologii stosuje się w przypadku znacznych ubytków w zębie. Jest to również alternatywa dla tradycyjnego wypełnienia, która umożliwia precyzyjną rekonstrukcję zęba pod względem jego kształtu anatomicznego. W gabinecie stomatologicznym Implant-Art wkłady (inlay) oraz nakłady (onlay) wykonuje się z porcelany lub materiałów kompozytowych, które wykazują największą szczelność oraz odporność na ścieranie.

Korony

Korony protetyczne to rozwiązanie, które proponujemy najczęściej pacjentom zmagającym się ze znacznymi zniszczeniami w uzębieniu – szczególnie w przypadku, gdy ich odbudowa przy pomocy tradycyjnych wypełnień lub systemu inlay/onlay, nie jest możliwa. W naszym gabinecie stomatologicznym mamy do zaoferowania wykonanie koron protetycznych z porcelany lub pełnoceramicznych, a także korony tymczasowej, która chroni ząb przed złamaniem między innymi po odbyciu leczenia kanałowego.

Kliknij ten link,by poznać naszą ofertę dotyczącą koron porcelanowych.

Licówki porcelanowe

Licówki to zdecydowany fundament współczesnej stomatologii estetycznej. Stanowią one doskonałe rozwiązanie dla pacjentów, którzy chcieliby zmienić kolor i kształt jednego lub kilku zębów, a także odbudować jego brakujące fragmenty np. po złamaniu lub ukruszeniu. Licówki stanowią niewielkie i bardzo cienkie płytki – wykonane najczęściej z porcelany i mocowane na zębach przy pomocy specjalnego kleju. Licówki doskonale odwzorowują wygląd naturalnych zębów – zarówno pod względem ich koloru, jak i połysku. W Implant-Art oferujemy naszym pacjentom założenie licówek kompozytowych lub pełnoceramicznych, które gwarantują uzyskanie bardzo naturalnego efektu.
Najczęściej zadawane pytania dotyczące licówek porcelanowych zebraliśmy na naszej podstronie (szczegóły pod tym linkiem).

Wszystko o licówkach
porcelanowych w pytaniach
i odpowiedziach

(Przejdź do artykułu)

Implanty

Implantologia jest dziedziną, w której gabinet stomatologiczny Implant-Art specjalizuje się od lat. Wszczepianie implantów stomatologicznych polecamy w szczególności pacjentom, którzy chcieliby uzupełnić braki w swoim uzębieniu i uzyskać przy tym bardzo naturalny efekt. W naszym gabinecie przykładamy wielu starań, by implanty dentystyczne mogły w pełni zastąpić naturalne zęby – nie tylko pod względem koloru czy kształtu, ale przede wszystkim funkcjonalności. Implanty wykonywane są z tytanu – jest to materiał, który ludzki organizm bardzo dobrze toleruje.

Wybielanie zębów

Pacjentom, którzy mają do czynienia z przebarwieniami, żółknięciem zębów lub niejednolitą kolorystyką uzębienia, proponujemy profesjonalny zabieg wybielania. Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym, przy pomocy specjalistycznego żelu oraz lampy, jest najskuteczniejszym sposobem na uzyskanie efektu śnieżnobiałego uśmiechu.

Specjalizacje

Gabinetu IMPLANT-Art, Warszawa Mokotów

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie: Polityka prywatności (RODO)