Stomatologia dziecięca

W gabinecie stomatologicznym Implant-Art, specjalnie wykwalifikowany personel, zajmuje się leczeniem stomatologicznym u najmłodszych. W tym przypadku bierzemy pod uwagę nie tylko różną budowę zębów czy narządu żucia u dzieci, ale też odmienne zachowania maluchów, uzależnione od ich wieku oraz wrażliwości na ból.

Przykładamy wielu starań, by budować właściwe relacje z najmłodszymi pacjentami – zmniejszając ich strach przed różnorodnymi zabiegami stomatologicznymi, a także wsłuchując się w ich potrzeby i oczekiwania. Zabiegi u dzieci wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, tak, by w jak największym stopniu ograniczyć ból oraz ich niepokój, a także zapobiec przykrym wspomnieniom z wizyty u stomatologa.

Leczeniu stomatologicznemu u dzieci poddajemy zarówno zęby mleczne, jak i uzębienie stałe, które staramy się maksymalnie wzmocnić poprzez zabiegi:

  • fluoryzacji,
  • lakowania zębów,
  • a także leczenia próchnicy.

Młodym rodzicom oferujemy pomoc we właściwym wdrażaniu oraz przeprowadzaniu zabiegów higienicznych u noworodków, a także starszych dzieci. Radzimy też, jak ustrzec się przed próchnicą u dzieci i nakłonić je do samodzielnego mycia zębów.

Do wizyt w naszym gabinecie stomatologicznym zachęcamy też wszystkie przyszłe mamy, które chcą dowiedzieć się, jak postępować z codzienną dietą i higieną ust w ciąży oraz w okresie okołoporodowym.

Specjalizacje

Gabinetu IMPLANT-Art, Warszawa Mokotów

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie: Polityka prywatności (RODO)